KTO TO VLASTNE SOM

Volám sa Miro Dzurovčin. Som finančný špecialista, ktorý svojim klientom pomáha nastaviť finančné produkty tak, aby pracovali v ich prospech, nie v prospech bánk a poisťovní. Vo svete financií sa pohybujem už od roku 2010. Starám sa v súčastnosti o finančné produkty stoviek klientov po celom Slovensku. Zakladám si na mojej odbornosti - chcem byť špičkový odborník v tom, čo robím. Študujem do detailov poistné podmienky, skryté poplatky a zákony, čiže tajomstvá, o ktorých ak klient nevie, vie ho to priviesť do nemalých problémov. Hnevajú ma diskutabilné praktiky niektorých finančných poradcov a ich neodbornosť. Ja sám s mojou rodinou sme na vlastnej koži pocítili, akú škodu vie napáchať nepoctivá práca finančných poradcov. Aj moja osobná skúsenosť ma motivuje robiť moju prácu odborne, poctivo, empaticky a slušne. 

ČO ROBÍM

Pomáham klientom s hľadaním a realizovaním tých najlepších finančných rozhodnutí. Spolupracujem so všetkými slovenskými bankami a poisťovňami. Viem vám pomôcť s vybavením hypotéky, s úverom, so životným aj neživotným poistením a taktiež so zabezpečením na dôchodok. 

KVALITNÝ TÍM

Ja a môj tím sa spoločne staráme o stovky klientov po celej Slovenskej republike. Chceme byť pre nich stabilní, zodpovední a spoľahliví partneri. Veríme, že sa nám darí vrátiť dôveru klientov v naše povolanie. Dbáme na svoju odbornosť, finančný trh sa rýchlo mení, preto aj my dennodenne pracujeme na to, aby naši klienti od nás dostávali stále aktuálne informácie o ich produktoch.

VZDELÁVANIE

Prieskumy ukazujú, že Slováci si myslia, že s ich finančnou gramotnosťou to nie je zlé, aj keď prax hovorí presný opak. Finančná gramotnosť sa na školách neučí, v oblasti financií sa málokto vzdeláva a takmer každý Slovák spraví minimálne raz za život zlé finančné rozhodnutie a ani si to neuvedomí. Ako lektor sa snažím prispieť k zlepšeniu finančnej gramotnosti aj formou verejných prednášok.

BLOG 

Okrem verejných prednášok sa venujem aj písaniu odborných článkov na rôzne témy - od aktuálnych zmenách pri žiadosti o hypotéku, až po rady ako si správne nastaviť fondy v II. pilieri.

Mimo písania článkov, ktoré nájdete v sekci blog, som publikoval odborné články aj pre portály ako-investovat.sk a mladipodnikatelia.sk.

Chcem aby moji aktuálni, no aj budúci klienti a široká verejnosť, boli informovaní o zmenách na finančnom trhu. Snažím sa veci spomínané v článkoch vysvetľovať rovnako, ako ich vysvetľujem aj svojim klientom na osobných stretnutiach - ľudskou rečou. 

Svojim klientom navyše pravidelne zasielam aj informačný newsletter.

SME NA VÝCHODE

Pôsobím v rámci celého východného Slovenska, no po dohode sme k dispozícií v rámci celej Slovenskej republiky

KONTAKTUJTE NÁS
FACEBOOK

Ing. Miroslav Dzurovčin

Kancelária:

M.R.Štefánika 2702

093 01 Vranov nad Topľou

Mail: info@miroslavdzurovcin.sk

Telefón: 0944 131 395

Zostaňme v kontakte:

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White YouTube Icon

© 2020 by Miro Dzurovčin - Financie bez tajomstiev. 

NAPÍŠTE MI